Para Kazanmak İstiyorum 2

Para kazanmak istiyorum düşüncesi güçlü bir hazırlık aşamasını da beraberinde getirir. Bu bir iştir. İnternetten para kazanmak her iş gibi sağlam bir altyapı oluşturmayı gerektirir. Ancak o zaman daha güçlü sonuç alabilir ve para kazanmak istiyorum gayemize, çok daha kısa sürede ve etkili olarak ulaşırız.

Gelin genel anlamda bu altyapı çalışmasını inceleyelim;

  • Para kazanmak istiyorum! Zihnen hazır mıyım?

İnternetten para kazanmak için zihnen hazır olmalıyız. Zihin dilimizi başarmaya ve pes etmemeye programlamalıyız.

Para kazanmak istiyorum diyenler, bunun piyasada bahsedildiği gibi hemen olmayacağını kabul etmeli.

Sabırlı ve inatçı olmalıyız. Ne kadar yenilgiye uğrarsak uğrayalım, her seferinde küllerimizden yeniden doğmalıyız. Ne olursa olsun başarmayı istemeli ve başarana kadar gitmeliyiz.

Para kazanmak istiyorum diyenler uzun saatler çalışmaya, önüne çıkacak engellere hazır olmalı. Her ürün satışımız başarılı olmayabilir. Yılmamalı ve yenilerini denemeliyiz.

pes etme

Pes Etme! Vazgeçme!

Başarısızlıklarda bahane üretmemeli ‘Proaktif’ olmalıyız.

Proaktif insanlar ‘Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız iyi olsun’  deyimine uyarlar. Onlar kendi havaları ile yaşarlar.

Para kazanmak istiyorum diyen proaktifler, asla yılmaz, karar verir, sorumluluk alır ve de başarana kadar sürekli denerler. Olumsuz sonuçlar onları bozmaz. Bir şeyin hemen olmayacağını bilirler, ama sonunda muhakkak olacağına inanır ve inatla devam edip başarırlar.

Para kazanmak istiyorum isteğinin, hayata geçmesinin başlangıç sırrı burada olsa gerek.

  • Hayal kur! Kitlen! Hayaline koş! Sakın vazgeçme!

Sonuçta neye varmak istiyoruz? İnternetten para kazanıp rahat yaşamak mı? Araba almak mı? Seyahat etmek mi? Kesinlikle varmak istediğimiz bir hayalimiz olmalı! Bu bizi güdülemeli ve ona ulaşmak için istek ve heyecan duymalıyız.

kraliçe

Hayal Kur! Asla Vazgeçme!

Bu uğraşının sonun da nereye ulaşmak istiyorsak ondan vazgeçmemeli ve hayal ettiğimiz sonuca kilitlenmeliyiz. Ve oraya koşmalıyız! Kesin bir hedefimiz olmalıdır.

Para kazanmak istiyorum amacı için internetten para kazanma yollarından birisini seçmeli, başta tek bir konuya yoğunlaşmalı, başka konulara dağılmamalı ve başarana kadar uğraşmayı düşünmelisiniz!

İnternetten para kazanma yolları için buraya tıklayın>>>>

Unutmayınız! Her şeyin bir bedeli vardır! Ulaşmak istediğiniz hayal ne ise ona ulaşmak için gerekli bedeli ödemelisiniz. Ve asla başarmaktan vazgeçmemelisiniz!

  • İş doğasına ve kurallarına uy!

Bunu bir çocuğun emekleme, yürüme ve koşma evresi gibi düşünmeliyiz.

Para kazanmak istiyorum diyorsak iş sıralamasına uymalıyız. Önce internetten para kazanma biçimini seçmeli, seçtiğimiz konuda nasıl ilerleyeceğimizi konunun uzmanlarından öğrenerek adım adım ilerlemeliyiz. Konu ile ilgili başka yayınlara da başvurmalı, diğer uzmanlarında fikirlerini almalıyız ve burada disiplinli olmalıyız. Bir baştan bir sondan uygulama yapıp sonuç beklememeliyiz, sabırlı olmalıyız.

şirket yönet

Şirket Yönetir Gibi Çalış!

Para kazanmak istiyorum diyenlere burada ki önerim Amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışmamaları ve muhakkak konunun uzmanından işi öğrenerek, fazla vakit ve para kaybına uğramadan hızlı bir şekilde yollarına devam etmeleridir.

Gerçek bir ‘USTA’ ve ‘METODUYLA’ para kazanmak için buraya tıklayın>>>>

Para kazanmak istiyorum diyorsak işimizi planlı ve şirket yönetiyorcasına yapmalıyız.

Suyun 100 derecede kaynaması gibi bu işin de bir olgunlaşma ve sonuç evresi vardır.

Sürekli değişen ve gelişen bu piyasada yenilikleri kaçırmamalı, sürekli okumalı ve araştırmalı ve de bu yenilikleri uygulamakta kararlı olmalıyız.

Başarılı olunca sadece o üründe kalmamalı, yeni ve trend ürünlere yönelmeyi de başarabilmeliyiz. Geride kalmamalıyız.

Para kazanmak istiyorum diyorsak sabit değil, değişken olmalıyız.

Ayrıca sadece sonuç alacağım diye işe saplanıp kalmak insanı köreltir. Yaratıcılığı öldürür. İşte kararlı olmalı fakat saplantı haline getirmemeliyiz.

Araştırma ve gelişmeye vakit ayırmalı, ailemizden ve sosyal hayattan kopmamalı, rahat bir kararlılık içinde yaşarken fiziksel ve ruhsal sağlığımızı da korumalıyız.

Para kazanmak istiyorum diyenler olarak Baltayı bilemeye zaman ayırmalı’ ve içimizde yaratıcığın filizlenmesine yardımcı olmalıyız.

  • İyi ifade et, ortak et, iletişimi unutma!

Para kazanmak istiyorum diyorsak satıcısı olduğumuz ürünü iyi ifade etmeli, insanların yerine kendimizi koymalı, empatiyi ihmal etmemeliyiz. Konuyu doğru anlatmalıyız.

Ürünün özelliğini, avantajlarını ve yararlarını çok iyi anlaşılacak şekilde sunmalıyız. Nasıl biz kar etmeyi bekliyorsak müşterinin de bu işten ‘fayda’ beklentisini karşılamalı ve onu da kazanca ortak etmeliyiz. Onlar kazandıkça siz de kazanırsınız.

Para kazanmak istiyorum diyorsak gerek ürününü sattığınız ürün sahibi, gerekse üzerinden ürün satışını gerçekleştirdiğiniz sistem ile sürekli iletişimde olunuz.

sinerji yarat

İletimi Unutma! Sinerji Oluştur!

Siz kazandıkça onlar da kazanır. Yanlışlar, öğrenmek istedikleriniz, yeni kampanya ve gelişimler, destekler ve benzerleri için iletişimi sıcak tutun. Bu sizi çok geliştirecektir.

Bu iletişim diğer internetten satış yapan kişiler, internetteki forumlar, konu ile ilgili toplantılar ve benzeri konularda ki iletişimleri de kapsar.

Böylece ortak bir sinerji oluşturur ve herkese kazandırırken kendiniz kazanmış olursunuz.

Para kazanmak istiyorum isteğinizin gerçekleşmesi temennisiyle…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir